Ramazan Ayı ve Ramazan Bayramı

Ramazan ayı hakkında bilgiler ve ramazan bayramı haberleri.

Tüm Müslümanların Ramazan ayları mutlu olsun, bütün İslam aleminin orucu kabul görsün, ramazan bayramları kutlu olsun…

  Feed has no items.
  Feed has no items.
 • Soğuk suyun Sağlığa zararları
  by Ekin on 12 Ağustos 2021 at 12:15

  Soğuk su içmek zararlı Özellikle yaz aylarında soğuk su içme alışkanlığımız artar. Fakat bu alışkanlık sağlıklı bir alışkanlık değildir. Bugün  kadın sitesi sağlık bölümünde soğuk su iç menin sağlık açısından zararlarını ele alacağız…   Genel olarak ve iftarda Soğuk su içmenin mideye zararları nelerdir ? Özellikle vücut ısısı yüksek olduğu zamanlarda soğuk suyun hızlı içilmesi,... The post Soğuk suyun Sağlığa zararları first appeared on SİHİRLİ KADIN.

 • Oruç tutarken sigara nasıl bırakılır?
  by FERİDE on 3 Mayıs 2019 at 02:03

  Oruç tutarken sigara nasıl bırakılır ? Ülkemizde Sigara içenler bu hızla devam ederse, 2030 senesinde sigara içmek sebebiyle ölenlerin sayısının 8 milyonu geçmesi bekleniyor. Özellikle sigaradan kurtulmak isteyen kadınlar için Ramazan ayı bu kötü bağımlılıktan kurtulmak için iyi bir fırsat…   Ramazanda Sigarayı Bırakabilirsiniz Oruç nedeniyle gün boyunca herhangi bir maddenin tüketilemediği bu süreçte bağımlılar... The post Oruç tutarken sigara nasıl bırakılır? first appeared on SİHİRLİ KADIN.

 • Hamile iken Oruç Tutulur mu?
  by FERİDE on 5 Haziran 2016 at 23:57

  Oruç ve hamilelik Hamile iken oruç tutulur mu sorusu ramazan ayında gebeliği devam eden kadınların en çok sorduğu sorulardan olup, sizin için hamilelikte oruç tutulabilir mi sorusunun cevabını bu makalemizde BİLİMSEL olarak ve anne bebek sağlığı yönüyle vereceğiz. (İslami yanıtları başka kaynaklardan bulabilirsiniz. Uzman olmadığımız konuda ahkam kesmeyi doğru bulmuyoruz.)…   Kadın hastalıkları uzmanları hamileyken... The post Hamile iken Oruç Tutulur mu? first appeared on SİHİRLİ KADIN.

 • Ramazanda jinekolojik muayene olur mu
  by FERİDE on 1 Haziran 2016 at 23:28

  Ramazanda jinekolojik muayene olur mu, orucu bozar mı? Soru: Oruç tutarken kadın hastalıkları doktoruna gitmek, jinekoloğa muayene olmak orucu bozar mı? Cevap: Orucu bozan şeyler, yemek, içmek ve cinsel ilişkidir. Jinekolojik muayenede kadın herhangi bir ilaç içmediği takdirde ve aşağıdaki kurallar dahilinde oruç bozulmaz.   Ancak bu konudaki tartışma jinolojik kontrol sırasında kullanılan eldiven veya ultrason cihazı için kullanılan... The post Ramazanda jinekolojik muayene olur mu first appeared on SİHİRLİ KADIN.

  Feed has no items.
İncelediğiniz konu: Ramazan Ayı ve Ramazan Bayramı olup, yorum, öneri görüş ve tavsiyeler yapmak isterseniz aşağıdaki yorumlar bölümüne düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.